Pradžia   /   Tinklaraštis   /  BLACK AMBER kolekcija
BLACK AMBER kolekcija

MONDRI papuošalų kolekcijos

BLACK AMBER kolekcija

Madai ir laikui nepavaldi kolekcija BLACK AMBER sujungia natūralų gamtos grožį, eleganciją ir šiuolaikišką gintarinių papuošalų dizainą. Kolekcijos žavesio paslaptis – juodas gintaras. Ši gintaro rūšis pasižymi tamsių spalvų gama, kurioje dominuoja juodos, tamsiai pilkos, rudos bei žalios atspalviai.

blank

Tai – žemės spalvos ir visai neatsitiktinai, nes juodas gintaras yra susidaręs iš įvairių organinės kilmės medžiagų. Todėl gamtos istoriją menančiuose gintaruose gali būti likę ir samanų, medžio lapų ar kitų žemės dalelių. Kartais juodame gintare jų būna kelis kartus daugiau nei sakų. Dėl to BLACK AMBER kolekcijos gintariniai papuošalai spinduliuoja ypatingą šilumą, rodos, net kvepia mišku ir padeda pajusti ryšį su gamta.

blank

BLACK AMBER kolekcijoje galima rasti tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino papuošalų. Kolekcijai priklausančios gintaro apyrankės, gintariniai auskarai, pakabukai, vėriniai, vyriškos apyrankės ir žiedai su gintaru yra pagaminti su sidabro bei paauksuoto sidabro intarpais arba detalėmis.

blank

Šie taurieji metalai tik dar labiau pabrėžia juodo gintaro suteikiamą eleganciją ir prisideda prie dirbinių stilingumo bei rafinuotumo. Jie sustiprina gintaro šilumą, todėl šiuos dirbinius labai malonu dėvėti. Gintaro karoliukai, iš kurių sudaryti vėriniai ir apyrankės, yra kruopščiai nugludinti bei nupoliruoti, kad jų paviršius būtų matinis.

blank

Kitiems papuošalams naudojami preciziškai apdirbti plokščios ar išgaubtos formos gintaro kabošonai. Abiem atvejais išskirtinumas slypi ne dydyje, o detalėse. Atidžiau įsižiūrėjus, kiekviename gintaro gabalėlyje atsiveria it gamtos teptuko potėpiais sukurtas, užburiantis atspalvių bei raštų pasaulis.

blank

blank blank
BLACK AMBER kolekcija