Pradžia   /  DUK

D.U.K

Iš ko pagaminti MONDRI papuošalai?

MONDRI papuošalai gaminami iš 925 prabos sidabro arba kokybiškai paauksuoto sidabro ir Baltijos gintaro.

Papuošalų detalės auksuojamos 24 karatų auksu, kokybišku 4 mikronų sluoksniu (žiedai auksuojami 10 mikronų sluoksniu).

Ar MONDRI papuošalų gamybai naudojamas tikras gintaras?

MONDRI papuošalai gaminami naudojant tikrą Baltijos gintarą. Ilgo ir kruopštaus proceso metu atrenkame tik aukščiausios kokybės gintarą, kuris nėra klijuotas, presuotas ar lydytas.

Ar MONDRI juvelyrika yra prabuojama?

Esame registruoti Lietuvos prabavimo rūmuose ir MONDRI papuošalai, kurių gamybai naudojame tauriuosius metalus, yra prabuojami bei ženklinami registruotu atsakomybės ženklu.

Ar papuošalų auksavimas nenusitrins?

MONDRI sidabro detalės auksuojamos galvaniniu būdu, dengiant jas 24 karatų auksu. Papuošalų detales dengiame storu aukso sluoksniu – 4 mikronais,  žiedus dengiame 10 mikronų sluoksniu. Toks auksavimas atrodo puikiai ir išlieka nepakitęs net nešiojant papuošalus kasdien, ne vienerius metus.

Ar MONDRI gali pagaminti papuošalą su kliento žaliava?

Papuošalų gamybai naudojame tik kruopščiai atrinktą aukščiausios kokybės gintarą ir tauriuosius metalus, su kliento žaliava nedirbame.

Per kiek laiko pagaminami papuošalai?

Papuošalų gamyba įprastai gali trukti nuo 5 iki 14 darbo dienų (žiedų ir sąsagų iki 20 d. d.). Jeigu papuošalų norėtumėte sulaukti iki konkrečios dienos, informuokite mus ir būtinai į tai atsižvelgsime derindami jūsų užsakymą.

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio papuošalą?

Visuomet siekiame, kad klientai galėtų džiaugtis jiems idealiai tinkančiais papuošalais, tad platesnę informaciją apie tai, kaip išsirinkti tinkamiausio dydžio MONDRI papuošalus, rasite dydžių gide.

Kaip supakuojami MONDRI papuošalai?

Papuošalai įdedami į vardines MONDRI dėžutes ir dailiai supakuojami kaip dovana. Prie pirkinių krepšelio pirkėjas gali atskirai įsigyti atvirutę ar norimo dydžio dovanų maišelį.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis

Preinamas: Darbo laikas: I-V 10:00-19:00, VI 10:00-18:00