Pradžia   /  Apie Mondri

KAS YRA MONDRI?

MONDRI – juvelyrikos prekinis ženklas, naujai atskleidęs gintaro grožį. Kuriame išskirtinius, modernius ir išliekamąją vertę turinčius juvelyrikos dirbinius su gintaru. Lietuvoje gimstantiems papuošalams naudojamas 925 prabos sidabras, 24 karatų auksu paauksuotas sidabras bei aukštos kokybės Baltijos gintaras. Didelį dėmesį skiriame visiems papuošalų gamybos etapams: nuo gintaro gabalėlių atrinkimo iki sidabro bei gintaro apdirbimo iki galutinės papuošalų formos. Mūsų gaminiai – itin kruopštaus rankų darbo rezultatas.

Išskirtinis dėmesys kokybei ir klientams

Nuo 2015 metų startavęs prekės ženklas savo veiklą pradėjo labai natūraliai – nuo papuošalų dizainerės paprasto noro sukurti gražius, funkcionalius ir šiuolaikiškus papuošalus su gintaru. Gintaras dėl įvairiapusiškų apdirbimo galimybių, spalvų žaismo pasirodė tinkama ir įdomi žaliava juvelyrikai. Šiandien MONDRI komandos įgytos žinios leidžia kurti ne tik aukštos kokybės standartus atitinkančius papuošalus, bet ir malonią klientų patirtį. Kruopščiai supakuotas papuošalas, dailiai užrištas kaspinėlis, ranka rašyta atvirutė – kiekviena smulkmena apgalvota taip, kad MONDRI klientai jaustų mūsų išskirtinį dėmesį. Kiekvienas geras atsiliepimas ir grįžtantis klientas, skatina mus tobulėti ir augti toliau.

Baltijos gintaro papuošalai

MONDRI kuria papuošalus, kurie būtų ne tik gražūs, modernūs, bet ir universalūs, tinkami tiek kasdienai, tiek šventiniam įvaizdžiui bei būtų lengvai derinami su kitais aksesuarais. Siekiame, kad mūsų juvelyrikos gaminiuose naudojamas Baltijos gintaras, kaip tautos vertybė, nebūtų pamirštas, o atvirkščiai – atgimtų naujai ir džiugintų bei puoštų tiek mūsų šalies tautiečius, tiek užsieniečius.

Tvarumo idėja

Kuriant papuošalų dizainą siekiame prisidėti ir prie tvarumo, vartojimo mažinimo idėjos. Todėl kiekvienas gintaro gabalėlis naudojamas itin atsakingai, o pasitelkiant kelis skirtingus MONDRI gaminius galima sukurti įvairius, kartais netikėtus, papuošalų derinius. Užtenka tik kelių MONDRI papuošalų, iš kurių galima sukurti skirtingus įvaizdžius. Tikime, kad kiekvienas prisilietęs prie MONDRI juvelyrikos įvertins papuošalų jaukumą, patogumą ir subtiliai apgalvotus dizaino sprendimus. O platus asortimentas ir papuošalų jungimo bei derinimo galimybės leis susikurti unikalų įvaizdį.