Pradžia   /  Papuošalų priežiūra

papuošalų priežiūra

Kaip prižiūrėti MONDRI papuošalus?

1. Papuošalai dėl sąlyčio vienas su kitu ar kitais paviršiais gali braižytis, todėl papuošalus patariame laikyti atskirai vienas nuo kito. Skirtingų tauriųjų metalų juvelyriniai dirbiniai turėtų būti laikomi atskirai.
2. Nedėvimi sidabro ir auksuoto sidabro papuošalai gali prarasti savo blizgesį ar oksiduotis. Nelaikykite papuošalų drėgnoje vietoje (pavyzdžiui, vonioje).
3. Natūralus gintaras yra trapus mineralas, kurį sutrenkus ar suspaudus, jis gali skilti, sudužti, todėl saugokite gintarą nuo stiprių smūgių.
4. Prieš dedantis papuošalus, kurie turi užsegimą, jį reikia atsegti ir tik uždėjus papuošalą užsegti. Įvertinkite, ar papuošalas saugiai užsegtas ir nenukris nuo jūsų jį dėvint.
5. Minimalistinius papuošalus rekomenduojame užsisegti ir atsisegti itin švelniai, įvertinant jų smulkias jungiamąsias dalis bei plonas grandinėles, kurios dėl neatsargaus elgesio gali būti pažeistos ir nutrūkti.
6. Nedėvėkite papuošalų atliekant buities darbus, miegant, esant pirtyje, baseine, vonioje ar duše. Chloras, detergentai, aliejai, kremai, kvepalai, makiažo priemonės ir plaukų lakas gali neigiamai paveikti juvelyrinių dirbinių tauriojo metalo bei gintaro paviršių, turėti įtakos vėrinių nusidėvėjimui.