Pradžia   /  Keitimas ir grąžinimas

MONDRI juvelyrikos keitimo ir grąžinimo sąlygos

1. MONDRI prekių keitimo/grąžinimo taisyklės

1.1. Pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintas Mažmeninės prekybos taisykles, kokybiškos prekės, įsigytos MONDRI juvelyrikos salone, nėra grąžinamos.
1.2. MONDRI elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes galima keisti ir grąžinti per 30 kalendorinių dienų. Terminas skaičiuojamos nuo tos dienos, kai pirkėjas gavo prekę, t. y., kai prekė buvo jam įteikta arba ją atsiėmė pašte/paštomate.
1.3. Jeigu pirkėjas gavo ne tą prekę, kurią užsisakė, ir/ar nekokybišką prekę, MONDRI įsipareigoja priimti prekę ir sutaisyti arba pakeisti analogiška tinkamos kokybės preke per 30 kalendorinių dienų.
1.4. Pastebėjus, kad užsakyme trūksta prekių arba kokius nors prekės trūkumus, nedelsiant kreipkitės į MONDRI, per 30 kalendorinių dienų. Kitu atveju bus laikoma, kad gauta prekė atitiko užsakymą ir kokybės garantiją.
1.5. Visais atvejais pirkėjas privalo pateikti įsigijimo dokumentą (prekės kvitą, bankinio mokėjimo išrašą). Nepateikus įsigijimo dokumento prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.
1.6. Keičiamos/grąžinamos prekės (papuošalai) turi būti nedėvėti, nepakeistos išvaizdos ir pilnos komplektacijos, originalioje pakuotėje (jeigu nutiko taip, kad prekės negalite grąžinti originalioje pakuotėje, tuomet supakuokite ją į tvarkingą dėžutę, kurioje prekė būtų supakuota saugiai) su visais priedais. Papuošalai privalo būti su etiketėmis ir Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatais – plombomis. Nukirpus plombą, papuošalas nėra keičiamas ar grąžinamas.
1.7. Prekės, kurios buvo užsakytos ir pagamintos individualiai ar pritaikytos individualiam naudojimui, keičiant gaminio dydį, ilgį, atlikus gaminio graviravimą, gintaro pritaikymą ir pan., nekeičiamos ir negrąžinamos. 
1.8. Dovanų maišelis ir atvirutė yra nekeičiamos ir negrąžinamos prekės, grąžinimo atveju pinigai už įsigytą maišelį ar atvirutę negrąžinami.
1.9. Dovanų kortelė yra nekeičiama ir negrąžinama prekė. Dovanų kortelė yra tam tikro pobūdžio sutartis, įpareigojanti įsigyti tam tikras prekes ar paslaugas, laikantis dovanų kortelėje nurodytų terminų.
1.9.1. Prekės įsigytos atsiskaitant dovanų kortele nėra grąžinamos keičiant įsigytų prekių sumą į pinigus, klientui pageidaujant, prekės gali būti keičiamos kitomis per numatytą prekių keitimo laikotarpį. Pardavėjui sutikus, klientas gali grąžinti įsigytas prekes, o jam bus grąžinama galiojanti dovanų kortelė, kurios nominalas atitiks įsigytų prekių sumą.

2. MONDRI prekių keitimo/grąžinimo tvarka

2.1. Jeigu norite keisti/grąžinti MONDRI prekę, susisiekite su mumis el. paštu: info@mondri.lt – suderinsime papuošalų keitimo ar grąžinimo sąlygas.
2.2. Iki tol, kol keičiama/grąžinama prekė pasieks MONDRI juvelyrikos namus, ji yra kliento nuosavybė ir atsakomybė, todėl keičiamą/grąžinamą prekę saugiai supakuokite ir išsiųskite mums registruota siunta šiuo adresu: MB “Mondri darbai”, Verkių g. 29 D, Vilnius, Lietuva, LT-09108.
2.3. Sulaukę grąžinamos prekės įvertinsime jos būklę ir jeigu prekė atitiks nurodytas sąlygas, tuomet pakeisime ją kita arba per 30 kalendorinių dienų grąžinsime sumokėtus pinigus į jūsų nurodytą banko sąskaitą.
2.4. Pirkėjas privalo nurodyti, kada prekė buvo išsiųsta ir nurodyti siuntos numerį. Nepateikus šios informacijos pardavėjui, prekės nebus keičiamos ar grąžinamos.
2.5. Jeigu prekė grąžinama iš šalies, kuri nepriklauso Europos sąjungai, prekei atvykus į Lietuvą ji gali būti užlaikyta muitinėje. Ši procedūra gali prailginti prekės grąžinimo/keitimo procesą.
2.6. Jeigu grąžinama/keičiama prekė – kokybiška, visus su muitais susijusius mokesčius privalo sumokėti klientas, jeigu grąžinama/keičiama prekė – nekokybiška, visus su muitais susijusius mokesčius sumoka MONDRI.
2.7. Jeigu grąžinama prekė bus keičiama į brangesnė prekę, gavę prekę susisieksime su jumis ir atsiųsime duomenis atlikti mokėjimą, jeigu grąžinama prekės bus keičiame į pigesnę prekę, permoką grąžinsime į jūsų nurodytą sąskaitą per 14 kalendorinių dienų.

3. Siuntimo/pristatymo išlaidų grąžinimo sąlygos

3.1. Keičiant ar grąžinant kokybiškas MONDRI prekes siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka klientas.
3.2. Jeigu keičiate arba grąžinate MONDRI prekes su gamybiniu defektu, tuomet turi kreiptis el. paštu: info@mondri.lt ir iš anksto suderinti pristatymo būdą, tokiu atveju MONDRI apmokės patirtas siuntimo išlaidas.
3.3. Jeigu įsigyjant prekes buvo pasirinktas mokamas prekių siuntimas, pinigai už siuntimą nebus grąžinami, jei buvo pasirinktas nemokamas siuntimas, patirtos siuntimo išlaidos bus išskaičiuojamos iš grąžinamos sumos, keitimo atveju – siuntimo išlaidos keičiant prekę bus apmokestinamos ir pateikiami mokėjimo duomenys siuntos išlaidoms padengti, išskyrus tuos atvejus, kai prekė pripažįstama nekokybiška.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis

Prieinamas: I-V 10:00-19:00, VI 10:00-16:00