Pradžia   /  JUVELYRIKOS NAMAI

VISAS ASORTIMENTAS VIENOJE VIETOJE

MONDRI juvelyrikos namai – Vilniuje įsikūrusi jauki studija, kurioje Jūsų laukia maloni atmosfera, paslaugus, draugiškas aptarnavimas bei individualus dėmesys. Nesvarbu, ar norite gyvai apžiūrėti visą papuošalų asortimentą, pasimatuoti MONDRI gaminius, išrinkti papuošalą sau, artimam žmogui ar išskirtinę verslo dovaną. MONDRI juvelyrikos namuose rasite visą mūsų turimą asortimentą.

Individuali, profesionali pagalba

Visada galite pasinaudoti profesionalia pagalba, gauti atsakymus į jus dominančius klausimus, pasikonsultuoti dėl papuošalų derinimo galimybių. Be to, iš anksto užsiregistravę ir pasirinkę patogų laiką, galite rezervuoti susitikimą su dizainere, kurio metu galėsite išreikšti savo norus ir užsisakyti individualų papuošalą. Jūsų lauks asmeninė konsultacija, stiliaus analizė, poreikių išaiškinimas, tinkamų papuošalų parinkimas bei kita naudinga patirtis.

Įsigykite čia ir dabar

Jeigu papuošalo jums reikia greitai ir nenorite laukti kol jį atsiųsime, MONDRI juvelyrikos namuose galite įsigyti norimą papuošalą sau ar dovaną kitam žmogui. Greitai ir efektyviai padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą. MONDRI juvelyrikos namuose Jūsų lauksime bet kada mūsų darbo metu. Pažadame malonų ir įkvepiantį laiką kartu!

salono adresas

Verkių g. 29D, 2 aukštas,
Vilnius 08223, Lithuania

Tel: +370 600 92611

Darbo valandos

Antradienis – Penktadienis | 10:00 – 19:00
Šeštadienis | 10:00 – 16:00

*Šventinėmis dienomis nedirbame