Pradžia   /  Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

Po užsakymo patvirtinimo, užsakymas išsiunčiamas per 1-2 d. d., išimtiniais atvejais, kai papuošalas bus gaminamas – per 5-20 d. d. Tikslų prekės gamybos terminą klientas mato prie prekės aprašymo.

Visoje Lietuvoje prekės siunčiamos šiais būdais:

1. Į DPD paštomatą – siunta pasirinktą paštomatą pasieks per 1-2 darbo dienas. Paslauga nemokama.
2. Į LP Express paštomatą – siunta pasirinktą paštomatą pasieks per 1-2 darbo dienas. Paslaugos kaina – 4 Eur.
3. Registruotu Lietuvos paštu – siunta Jus pasieks per 3-4 darbo dienas. Paslaugos kaina – 4 Eur.
4. DPD kurjeriu – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 1-2 darbo dienas. Paslaugos kaina – 4 Eur.*

* Pristatymo į Neringos miestą paslaugos kaina – 20 Eur.

Užsakyti MONDRI papuošalai siunčiami į daugelį pasaulio šalių.*

Baltijos šalyse prekės siunčiamos šiais būdais:

1. Registruotu Lietuvos paštu – siunta Jus pasieks per 5-7 d. d. Paslaugos kaina – 8 Eur.
2. DPD kurjeriu – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 3-4 darbo dienas. Paslaugos kaina – 6 Eur.
3. DHL express – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 2-3 darbo dienas. Paslaugos kaina – 17 Eur.
4. DHL economy – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 4-6 darbo dienas. Paslaugos kaina – 14 Eur.
5. FedEx express – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 3-4 darbo dienas. Paslaugos kaina – 18 Eur.

Europos sąjungoje prekės siunčiamos šiais būdais:

1. Registruotu Lietuvos paštu – siunta Jus pasieks per 6-8 d. d. Paslaugos kaina – 10 Eur.
2. DPD kurjeriu – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 4-5 darbo dienas. Paslaugos kaina – 13 Eur.
3. DHL express – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 2-3 darbo dienas. Paslaugos kaina – 24 Eur.
4. DHL economy – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 4-6 darbo dienas. Paslaugos kaina – 15 Eur.
5. FedEx express – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 3-4 darbo dienas. Paslaugos kaina – 22 Eur.

Europos regione prekės siunčiamos šiais būdais:

1. Registruotu Lietuvos paštu – siunta Jus pasieks per 6-8 d. d. Paslaugos kaina – 10 Eur.
2. DHL express – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 2-3 darbo dienas. Paslaugos kaina – 27 Eur.
3. DHL economy – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 4-6 darbo dienas. Paslaugos kaina – 24 Eur.
4. FedEx express – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 3-4 darbo dienas. Paslaugos kaina – 24 Eur.

Į kitus regionus prekės siunčiamos šiais būdais:

1. Registruotu Lietuvos paštu – siunta Jus pasieks per 8-20 d. d. Paslaugos kaina – 14 Eur.
2. DHL express – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 3-6 darbo dienas. Paslaugos kaina: 30 Eur (JAV, Kanada), 40 Eur (Afrika, Azija, Australija).
3. FedEx express – siuntą pristatys Jums į namus, darbovietę ar kitu Jums patogiu adresu, iš anksto sutartu laiku, per 3-6 darbo dienas. Paslaugos kaina: 30 Eur (JAV, Kanada), 40 Eur (Afrika, Azija, Australija).

*Papuošalai nėra siunčiami į Islandiją, nes taurieji metalai ir brangakmeniai yra draudžiamų daiktų (siuntimo į Islandiją) sąraše.

Visais siuntimo atvejais, mums reikalingas tikslus gavėjo vardas, pavardė, adresas bei telefono numeris.

Reikia pagalbos? Susisiekite

Prieinamas: Mon-Fri 10:00-19:00 Saturday 10:00-16:00