Pradžia   /   Tinklaraštis   /  Dovanų idėjos Kalėdoms: kaip išrinkti tinkamiausią papuošalą?
Dovanų idėjos Kalėdoms: kaip išrinkti tinkamiausią papuošalą?

Dovanos

Dovanų idėjos Kalėdoms: kaip išrinkti tinkamiausią papuošalą?

Žvarbūs orai ir ankstyvi saulėlydžiai – geriausi artėjančių Kalėdų pranašai. Jie kviečia ilgus vakarus sutikti jaukiuose namuose, o taip pat praleisti daugiau laiko su brangiais žmonėmis.

blank

Šventinis laikotarpis džiugina ir dėkingumo bei rūpesčio išraiškomis, kurias šeimose bei draugų rate įprasminame dovanomis.

blank

Milijonai žmonių visame pasaulyje kiekvienais metais ieško dovanų, kurios išreikštų gražiausias ir šilčiausias emocijas. Viena iš tokių dovanų – papuošalai. Papuošalai ne tik primena apie progą ir dovaną įteikusį žmogų, bet ir tampa unikaliu asmeninio stiliaus prieskoniu, tinkamu ne tik moterims, bet ir vyrams.

blank

Papuošalai – išskirtinės dovanos Kalėdoms

Mūsų hobiai, darbas bei kasdienė rutina daro įtaką mūsų stiliui, o tuo pačiu – ir papuošalų pasirinkimui. Renkant dovanas Kalėdoms svarbu atsižvelgti į žmogaus, kuriam dovana skirta, stilių ir gyvenimo būdą.

blank

Pakalbėkime apie dovanas moterims. Pavyzdžiui, puikia dovana draugei ar sesei gali tapti minimalistiniai, kasdieniam nešiojimui tinkami auskarai arba smulki grandinėlė su pakabuku, kurią bus lengva derinti tiek prie laisvalaikio aprangos, tiek prie puošnesnio įvaizdžio.

blank

Dovana mamai – ko gero, jau turinčiai nemažą patikimų kasdienių aksesuarų kolekciją, gali tapti prabangi apyrankė ar išskirtinis kaklo papuošalas: ilgi pakabukai arba elegantiški gintariniai karoliai.

blank

Be abejo, jeigu jūsų mama nėra masyvių ir ryškių papuošalų mėgėja arba juos nešioja rečiau, tuomet geriau dovanokite minimalistinius papuošalus: puikiai tiks dailūs, šiek tiek kabantys sidabriniai auskarai, kuriuos bus lengva derinti ir patogu nešioti.

blank

Dovana merginai ar mylimai žmonai gali tapti subtilus žiedas, kurio viduje bus išgraviruota moteriai svarbi data, vardas ar frazė.

blank

Papuošalų rinkiniai, taip pat neabejotinai pradžiugintų. Gavus tokią dovaną, moteriai nereikės sukti galvos kaip papuošalus nešioti, nes jau turės suderintus auskarus ir kaklo papuošalą.

blank

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokius tauriuosius metalus moteris nešioja – sidabrą ar auksą? Rekomenduojama, tokius papuošalus ir rinktis. Platų unikalių ir kokybiškų papuošalų asortimentą rasite MONDRI kolekcijose. Čia jus pasitiks ne tik dovanos moterims, bet ir vyriški aksesuarai.

blank

Jaunatviška ir modernia vyriška apyranke nudžiuginsite brolį ar vaikiną. Juodasis gintaras ir juodintas sidabras suteiks subtilų akcentą ir derės prie bet kokios aprangos.

blank

Dovana tėčiui arba vyrui, ypač mėgstantiems klasikinį stilių ir nešiojantiems marškinius, gali tapti išskirtinės sąsagos, pagamintos iš 925 prabos sidabro arba paauksuoto sidabro ir unikalaus, įvairiais atspalviais bei raštais pasižyminčio Baltijos gintaro. Išgraviruotos sąsagos taps prasminga ir itin individualia dovana.

blank

MONDRI asortimente galite rasti ir verslo dovanų. Verslo partneriui įspūdį padarys jau minėtos kokybiškos ir prabangiai atrodančios sąsagos. Verslo partnerei tiks klasikinio stiliaus, elegantiška gintaro koljė arba kuklaus dizaino apyrankė.

blank

MONDRI siūlo ir reguliuojamo ilgio vėrinius ir apyrankes. Tokie papuošalai universalūs, o Jums nereikia žinoti moters riešo dydžio ir kokio ilgio kaklo papuošalus ji mėgsta nešioti.

blank

blank blank
visi papuošalai