Pradžia   /   Tinklaraštis   /  Dovanų idėjos Kalėdoms: kaip išrinkti tinkamiausią papuošalą?
Dovanų idėjos Kalėdoms: kaip išrinkti tinkamiausią papuošalą?

Dovanos

Dovanų idėjos Kalėdoms: kaip išrinkti tinkamiausią papuošalą?

Žvarbūs orai ir ankstyvi saulėlydžiai – geriausi artėjančių Kalėdų pranašai. Jie kviečia ilgus vakarus sutikti jaukiuose namuose, o taip pat praleisti daugiau laiko su brangiais žmonėmis.

Šventinis laikotarpis džiugina ir dėkingumo bei rūpesčio išraiškomis, kurias šeimose bei draugų rate įprasminame dovanomis.

Milijonai žmonių visame pasaulyje kiekvienais metais ieško dovanų, kurios išreikštų gražiausias ir šilčiausias emocijas. Viena iš tokių dovanų – papuošalai. Papuošalai ne tik primena apie progą ir dovaną įteikusį žmogų, bet ir tampa unikaliu asmeninio stiliaus prieskoniu, tinkamu ne tik moterims, bet ir vyrams.

Papuošalai – išskirtinės dovanos Kalėdoms

Mūsų hobiai, darbas bei kasdienė rutina daro įtaką mūsų stiliui, o tuo pačiu – ir papuošalų pasirinkimui. Renkant dovanas Kalėdoms svarbu atsižvelgti į žmogaus, kuriam dovana skirta, stilių ir gyvenimo būdą.

Pakalbėkime apie dovanas moterims. Pavyzdžiui, puikia dovana draugei ar sesei gali tapti minimalistiniai, kasdieniam nešiojimui tinkami auskarai arba smulki grandinėlė su pakabuku, kurią bus lengva derinti tiek prie laisvalaikio aprangos, tiek prie puošnesnio įvaizdžio.

Dovana mamai – ko gero, jau turinčiai nemažą patikimų kasdienių aksesuarų kolekciją, gali tapti prabangi apyrankė ar išskirtinis kaklo papuošalas: ilgi pakabukai arba elegantiški gintariniai karoliai.

Be abejo, jeigu jūsų mama nėra masyvių ir ryškių papuošalų mėgėja arba juos nešioja rečiau, tuomet geriau dovanokite minimalistinius papuošalus: puikiai tiks dailūs, šiek tiek kabantys sidabriniai auskarai, kuriuos bus lengva derinti ir patogu nešioti.

Dovana merginai ar mylimai žmonai gali tapti subtilus žiedas, kurio viduje bus išgraviruota moteriai svarbi data, vardas ar frazė.

Papuošalų rinkiniai, taip pat neabejotinai pradžiugintų. Gavus tokią dovaną, moteriai nereikės sukti galvos kaip papuošalus nešioti, nes jau turės suderintus auskarus ir kaklo papuošalą.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokius tauriuosius metalus moteris nešioja – sidabrą ar auksą? Rekomenduojama, tokius papuošalus ir rinktis. Platų unikalių ir kokybiškų papuošalų asortimentą rasite MONDRI kolekcijose. Čia jus pasitiks ne tik dovanos moterims, bet ir vyriški aksesuarai.

Jaunatviška ir modernia vyriška apyranke nudžiuginsite brolį ar vaikiną. Juodasis gintaras ir juodintas sidabras suteiks subtilų akcentą ir derės prie bet kokios aprangos.

Dovana tėčiui arba vyrui, ypač mėgstantiems klasikinį stilių ir nešiojantiems marškinius, gali tapti išskirtinės sąsagos, pagamintos iš 925 prabos sidabro arba paauksuoto sidabro ir unikalaus, įvairiais atspalviais bei raštais pasižyminčio Baltijos gintaro. Išgraviruotos sąsagos taps prasminga ir itin individualia dovana.

MONDRI asortimente galite rasti ir verslo dovanų. Verslo partneriui įspūdį padarys jau minėtos kokybiškos ir prabangiai atrodančios sąsagos. Verslo partnerei tiks klasikinio stiliaus, elegantiška gintaro koljė arba kuklaus dizaino apyrankė.

MONDRI siūlo ir reguliuojamo ilgio vėrinius ir apyrankes. Tokie papuošalai universalūs, o Jums nereikia žinoti moters riešo dydžio ir kokio ilgio kaklo papuošalus ji mėgsta nešioti.

Baltijos gintaro papuošalai, kuriantys išliekamąją vertę

Renkantis papuošalus svarbiausia medžiagų kokybė, mat būtent ji nulems papuošalo ilgaamžiškumą. Patvarumas akcentuojamas ir kuriant MONDRI papuošalus: gamybai naudojamas 925 prabos sidabras, 24K auksu dengtas sidabras bei aukštos kokybės Baltijos gintaras. Šių medžiagų darna MONDRI juvelyrikai suteikia kokybę bei modernią išvaizdą, kuria jums svarbūs ir brangūs žmonės galės džiaugtis kasdien. Be to, gintaras atstovauja Lietuvos kultūrinį, istorinį paveldą. Dėl šios priežasties MONDRI papuošalai gali tapti unikalia dovanos idėja Kalėdoms ne tik artimiesiems, bet ir verslo klientams ar partneriams.

Maloni staigmena per šventes taps gražiu sėkmingo bendradarbiavimo simboliu. Unikali galimybė įprasminti tarpusavio ryšį Dovanų idėjos Kalėdoms gali būti įvairios, tačiau galvojant apie žmogų, kurį norite nustebinti Kalėdų proga, labai svarbu neskubėti ir pasirinkti dovaną, kuri taps maloniu priminimu apie jūsų santykį. Skoningas ir tinkamai parinktas papuošalas ne tik pradžiugins dovanos gavėją, bet ir įprasmins jūsų tarpusavio ryšį.

Ne mažiau svarbus ir papuošalo pateikimas, todėl MONDRI papuošalai ne tik dailiai supakuojami, bet prie jų dar pridedama puošnaus dizaino atvirutė, kurioje galima užrašyti sveikinimą, linkėjimą ar kitus norimus žodžius. Ši smulkmena dovanai suteikia asmeniškumo bei padeda dar geriau įprasminti ypatingą progą.

dovanų kuponai

Artėjant gražiausioms metų šventėms, linkime jaukiai ir įsimintinai praleisti laiką su jums brangiais žmonėmis. Lai dovanos tampa gražiu šio laikotarpio simboliu, o malonūs prisiminimai išlieka ilgam.

visi papuošalai