Pradžia   /   Tinklaraštis   /  Kaip išsirinkti tinkamus papuošalus šventėms?
Kaip išsirinkti tinkamus papuošalus šventėms?

Stilius

Kaip išsirinkti tinkamus papuošalus šventėms?

Didžiosios mūsų gyvenimo šventės – vestuvės, gimtadieniai, krikštynos, su savimi atsineša ir vakarėlius, renginius bei susibūrimus. Jų metu norisi atrodyti dar žaviau ir ypatingiau. Kaip nepasimesti, tarp gausybės puošnių rūbų ir ryškių aksesuarų, ir susikurti šventinį stilių, leisiantį sužibėti vakaro metu? Geriausias pasirinkimas – išsirinkti vieną akcentą, kuris bus įvaizdžio „vinis“. Tai gali būti įmantri šukuosena, ryškus makiažas ar, žinoma, papuošalai.

blank

Šventinis stilius: akcentas – papuošalai

Papuošalai puikiai papildo kiekvieną aprangos derinį ir išpildo galutinį šventinį įvaizdį. Prie ryškesnės, prabangesnės vakarinės suknelės ar kostiumėlio derinkite delikatesnius papuošalus, tačiau limituokite jų kiekį. Ir priešingai – jei jūsų aprangos derinys kuklus, nebijokite išsiskirti su šiek tiek masyvesniais aksesuarų variantais.

blank

Pavyzdžiui, prie dailios, vienspalvės suknelės derinkite puošnius, žėrinčius aukso ar sidabro papuošalus. Taip sukursite harmoningą, bet tuo pačiu ir spindintį vakaro įvaizdį. Atkreipkite dėmesį ne tik į juvelyrikos proporcijas, bet ir į konkrečiam aprangos deriniui reikalingą papuošalų kiekį.

blank

Pora skoningai atrinktų ir stilingai priderintų akcentų atrodys elegantiškiau, nei daugybė įvairių papuošalų. Pavyzdžiui, prie pečius apnuoginančios suknelės ar vienspalvės palaidinės tiks kabantys sidabriniai auskarai ir modernus žiedas su gintaru, o ryškūs kaklo vėriniai ir masyvūs pakabukai ant kaklo tiks drabužiams su giliomis iškirptėmis.

blank

Papuošalai didžiausioms metų šventėms

Svarbiausiomis gyvenimo progomis kiekviena moteris nori išsiskirti ir atrodyti nepaprastai. Tačiau skirtingos šventės – skirtingi ir papuošalai. Kaip juos tinkamai išsirinkti? Papuošalai vestuvėms – ypatingai svarbūs galutiniam nuotakos įvaizdžio užbaigimui. Unikalumą ir išskirtinumą nuotakai suteiktų rankų darbo vestuviniai papuošalai. Prie rafinuotos suknelės priderinti dailūs auskarai vestuvėms ar kuklus pakabukas sukurs elegantišką ir šventinį įvaizdį.

blank

Svarbu prisiminti, kad tokią dieną, nuotaka turėtų skleisti švelnumą, subtilumą ir neturėtų tapti blizgučių karaliene. Todėl viena pagrindinių taisyklių vestuviniams papuošalams – subtilumas. Minimalizmo idėją reikėtų prisiminti ir kalbant apie papuošalus krikštynoms.

blank

Pastaroji šventė itin švelni ir jaudinanti, apsupta ramių, pastelinių spalvų, tad jos metu vertėtų atkreipti dėmesį į dailius, labiau minimalistinio stiliaus aksesuarus. Pavyzdžiui, klasikinio stiliaus kaklo papuošalai arba į ausis segami paauksuoti ar sidabriniai auskarai sukurs labai delikatų ir kuklų įvaizdį.

blank

O jei jau ruošiatės griausmingam gimtadienio vakarėliui, nebijokite atrodyti ryškiau. Pasipuoškite žėrinčiais, ilgesniais auskarais, išraiškingu žiedų duetu ar išskirtine kelių eilių apyranke. Galite tarpusavyje derinti ir sluoksniuoti papuošalus. Originaliai atrodysite su dvigubu vėriniu arba ilgesnio vėrinio ir grandinėlės ant kaklo deriniu.

blank

blank blank
visi papuošalai