Pradžia   /   Tinklaraštis   /  Minimalistiniai papuošalai kasdienai: 4 patarimai, padėsiantys pasirinkti teisingai
Minimalistiniai papuošalai kasdienai: 4 patarimai, padėsiantys pasirinkti teisingai

Patarimai

Minimalistiniai papuošalai kasdienai: 4 patarimai, padėsiantys pasirinkti teisingai

Sunku paprieštarauti, jog stilingi, įdomaus dizaino aksesuarai šiandien mūsų žvilgsnį patraukia jau ne tik parduotuvėse, bet ir interneto platybėse. Todėl, visai nenuostabu, kad naujus auskarus, žiedus ar kitus papuošalus įsigyjame greičiau nei apgalvojame prie kokios aprangos šiuos dėvėsime.

Būti tikroms, kad išsirinkti papuošalai bus dėvimi dažniau nei gulės papuošalų dėžutėje – ne visada paprasta. Turime jums penkis patarimus, kurie padės išspręsti šią nedidelę, bet kiekvienai moteriai aktualią dilemą.

1. Atsižvelkite į savo stilių

Tam, kad kaklo papuošalai, apyrankės ir žiedai praturtintų jūsų kasdienį įvaizdį, o ne stalčius, prieš šiuos įsigyjant užduokite sau klausimą – ar tai mano stilius? Atsižvelkite į spintoje vyraujančius drabužių modelius ir stilių, tuomet bus lengviau nuspręsti, kokie papuošalai tiks kasdienai.

Pavyzdžiui, jeigu jūsų garderobe vyrauja palaidinės, megztiniai aukštu kaklu, greičiausiai kaklo papuošalai bus ne tas aksesuaras, kurio jums reikia. Ir atvirkščiai – jeigu turite daug drabužių su atvira dekoltė, minimalistinė grandinėlė prie kaklo gali tapti akcentu, kuris puoš jus kiekvieną dieną.

Turbūt universaliausias papuošalas, kurį galėsite dėvėti prie praktiškai bet kokios aprangos – minimalistiniai auskarai. Todėl, be didelių svarstymų, minimalistinius auskarus galite rinktis visada. Rekomenduojame turėti bent dvi poras tokių auskarų, juos galėsite keisti ir drąsiai derinti prie savo kasdienio įvaizdžio.

2. Atsižvelkite į turimus papuošalus

Vienas lengviausių būdų nuspręsti, ar naujai pamatyti papuošalai galėtų būti jūsų kasdieniais aksesuarais – įvertinti šių panašumą su jau turimais. Sidabrinė apyrankė ar sidabrinis pakabukas greičiausiai tiks tuo atveju, jei jūsų juvelyrikoje jau šiuo metu gausu sidabro.

Tačiau, jei daugumą jūsų papuošalų dengia auksas, šio rekomenduojame dairytis ir toliau. Tai toli gražu nereiškia, jog visada rekomenduojame rinktis tik vienodus papuošalų modelius. Tačiau, mažai tikėtina, jog masyvūs pakabukai ir ilgos grandinėlės ant kaklo taps jūsų mėgstamiausiais kasdieniais aksesuarais, jei jų iki šiol visiškai nenešiojote.

Pradėkite nuo stiliaus, kuris jums priimtinas. Lengvesnė, mažiau iššaukianti, minimalistinio dizaino juvelyrika – puikus pasirinkimas kasdienai. Pavyzdžiui, jeigu turite mažus auskarus, drąsiai prie jų galite priderinti to pačio tauriojo metalo trumpą grandinėlę ar apyrankę. Papuošalą galėsite nešioti atskirai, o prireikus priderinti su jau turimais auskarais.

minimalistins koljė ir auskarų rinkinys su sidabru ir vyšniniu gintaru merlot

3. Atsižvelkite į patogumą

Ne paslaptis, jog modernus papuošalų dizainas mūsų žvilgsnį dažnai patraukia nepaisant patogumo ir praktiškumo. Tiesa ta, kad kasdienai, ypač gyvenant aktyviu ritmu – daug judant dienos metu, sportuojant, norisi tokių aksesuarų, kurie būtų lengvi, nedideli ir vos juntami ant kūno.

Norinčioms pasipuošti, tačiau taip pat jaustis patogiai, siūlome rinktis subtilaus dizaino apyrankes arba trumpą grandinėlę su mažu pakabuku. Tokie papuošalai papildys tiek klasikinį, tiek modernų aprangos stilių, tačiau netrukdys judėti bei atlikti kasdienius darbus.

4. Nepamirškite subtilumo

Neretai susidaromas įspūdis, jog patogūs ir praktiški, neišsiskiriantys papuošalai kasdienai atrodys tiesiog nuobodžiai. Taip galvoti – klaidinga. Išskirtinai stilingu jūsų įvaizdį gali paversti ir kuklumu pasižyminti, moderni juvelyrika.

MONDRI juvelyrikos asortimente rasite platų minimalistinių papuošalų pasirinkimą. MONDRI papuošalai dar kūrybiniame procese apgalvojami iki smulkiausių detalių, kas leidžia jų dizainą sukurti praktišką, bet toli gražu ne nuobodų.

Nedideli, delikataus dizaino sidabriniai žiedai tapo vienu populiariausių mūsų juvelyrikos dirbinių. Pavyzdžiui, minimalistiniai plokšti ar vos iškilę kabošono formos žiedai ypač vertinami kuklaus stiliaus mėgėjų. Šie žiedai itin praktiški ir lengvai derinami kiekvieną dieną. Dėl jų komfortiškumo ir delikatumo, juos kartais renkasi ir kaip sužadėtuvių žiedus.

Moterys, mėgstančios šiek tiek ryškesnį įvaizdį, mūsų asortimente ras visą auksu dengto sidabro ir gintaro papuošalų kolekciją. Norinčioms ryškesnio akcento rekomenduojame rinktis paauksuotus juodo gintaro papuošalus. Juoda – klasikinė spalva, kurią itin lengva derinti. O aukso spalva suteiks įvaizdžiui šilumos ir jaukumo.

MONDRI minimalistiniai auskarai – klasika, kuriai sunku atsispirti. Maži, neįpareigojančio stiliaus auskarai puikiai tiks tiek leidžiant laiką namuose, tiek sportuojant ar dirbant.

Nustebsite, koks universalus gali būti kasdienai įsigytas papuošalas, jei šį įsigysite atsižvelgdami į savo stilių, komfortą ir praktiškumą.

Atraskite savo kasdienį įvaizdį su MONDRI juvelyrika – subtiliais bei elegantiškais papuošalais, suteikiančiais žavesio ir dar daugiau pasitikėjimo savimi.

visi papuošalai