Pradžia   /   Tinklaraštis   /  Dovana moteriai: kaip išrinkti tinkamą papuošalą?
Dovana moteriai: kaip išrinkti tinkamą papuošalą?

Dovanos

Dovana moteriai: kaip išrinkti tinkamą papuošalą?

Parduotuvių vitrinos mirga nuo įvairiausių prekių, tačiau išrinkti dovaną moteriai, kuri tikrai būtų įsimintina ir naudojama – nelengva užduotis. Juk norisi, kad dovanos gavėja liktų maloniai nustebinta.

Turime jums keletą patarimų, kurie tikrai palengvins dovanų paieškas ir padės išrinkti tinkamiausius papuošalus moteriai.

Išskirtinė dovana – modernūs papuošalai

Turbūt esate girdėję pasakymą „deimantai geriausi moterų draugai“? Deimantai nebūtinai, bet papuošalai tikrai. Turbūt būtų labai sunku surasti moterį, kuri nesidžiaugtų kokybiška juvelyrika. Būtent tokią juvelyriką rasite ir MONDRI. Išskirtiniai juvelyriniai dirbiniai su Baltijos gintaru nustebintų tikrai ne tik gintaro mylėtojas.

MONDRI siūlo modernius rankų darbo papuošalus, pagamintus iš tauriųjų metalų ir Baltijos gintaro. Plačiame asortimente rasite įvairių dovanų idėjų moterims. MONDRI gintariniai papuošalai tinka įvairaus amžiaus moterims. Moderni juvelyrika tiks kaip dovana draugei gimtadienio proga, dovana mamos dienos proga ar kitoms moterims, įvairiausiomis progomis. Be to, gintaro papuošalai reprezentuoja ir Lietuvos paveldą. Tad tokią dovaną bus ypač malonu gauti moteriai, kuri gyvena užsienyje. Subtilūs gintaro dirbiniai jai primins ne tik apie jus, bet ir apie gimtąjį kraštą.

Papuošalo rinkimas – į ką atkreipti dėmesį?

Pirmiausiai, kokią moterį norite pasveikinti? Ar tai itin artimas jums žmogus: mama, sesė, gera draugė, žmona ar mylimoji? Jeigu dovana skirta artimesniam žmogui, tuomet greičiausiai gerai žinote moters pomėgius, laisvalaikį, stilių. Tokiu atveju papuošalą išrinkti bus lengviau.

Atkreipkite dėmesį, kokius papuošalus moteris nešioja? Jeigu tai minimalistinės juvelyrikos gerbėja, tuomet greičiausiai verta rinktis iš panašaus stiliaus papuošalų. Jeigu gavėja nešioja tik sidabrą arba baltą auksą, tuomet geriau rinktis iš papuošalų su sidabro detalėmis.

Jeigu moteris visada nešioja minimalistinius auskarus, greičiausiai kabantys auskarai būtų tiesiog ne jos stilius. Kokie yra kiti papuošalai? Ar nešioja apyrankes, o galbūt mėgsta tik kaklo papuošalus: pakabukus, grandinėles ar ilgus vėrinius? Atsižvelgiant į tai, kokius aksesuarus moteris jau nešioja, galima priderinti panašaus stiliaus papuošalus.

Kalbant apie konkrečius papuošalus, gintariniai karoliai arba žiedai su gintaru puikiai tiks kaip dovana mamai. Tokie papuošalai puikiai papildys bendrą moters įvaizdį, ypač jeigu ji mėgsta pasipuošti ir suteikti savo stiliui šiek tiek prabangos. Dovana draugei arba sesei yra gali būti gintarinė apyrankė arba raudono siūlo apyrankė su gintaru, kuri tarnaus ir kaip amuletas ar jūsų draugystės įrodymas.

Jeigu renkate dovaną žmonai arba mylimajai, tuomet itin asmeniška dovana gali būti graviruotas papuošalas. Galite rinktis žiedą, kurioje viduje moteris ras išgraviruotą frazę ar jums abiem svarbią datą.

Jeigu renkama dovana skirta kolegei, vadovei, verslo partnerei ar vaiko mokytojai, tuomet užduotis tampa šiek tiek sudėtingesnė. Tokiu atveju reikėtų vadovautis taisykle „mažiau yra daugiau“. Rinktis iš kuklesnių, labiau neutralių variantų. Pavyzdžiui, maži auskarai tikrai tiktų daugeliui moterų, taip pat tiktų klasikinio stiliaus koljė su gintaru arba reguliuojamo ilgio apyrankė.

Venkite rinkti papuošalus, kurie turi dydžius (žiedai, gintarinės apyrankės, vėrinys-apyrankė), nes greičiausiai nežinosite tinkamo. Taip pat nerekomenduojame rinktis masyvesnių auskarų, ilgų kaklo papuošalų.

Dovanos pakuotė ir pateikimas – itin svarbi dovanojimo dalis

Dovana be įpakavimo nesuteikia gavėjui tiek daug jaudulio ar šventinės nuotaikos. Kai pakuojame dovanas, įdedame pastangų, todėl pati dovana atrodo daug asmeniškesnė ir mielesnė. Be to, išpakuoti dovaną ir pažiūrėti, kas viduje, visada yra labai maloni patirtis. MONDRI savo klientams siūlo gražų ir asmenišką pateikimą – kiekvienas papuošalas yra kruopščiai įdedamas į papuošalų dėžutę, kuri supakuojama į dovanų popierių ir perrišama kaspinu. Galime pridėti ir gražaus dizaino atvirutę, ant kurios galėsite užrašyti linkėjimą, sveikinimą ar kitus norimus žodžius.

Estetiškai supakuota ir pateikta dovana gavėjai suteiks dar daugiau džiaugsmo, o atidžiai išrinktas papuošalas džiugins kasdien ir primins apie Jus!

dovanos moterims