Pradžia   /   Tinklaraštis   /  Dovanos verslo partneriams, klientams, darbuotojams. Ką ir kokiomis progomis dovanoti?
Dovanos verslo partneriams, klientams, darbuotojams. Ką ir kokiomis progomis dovanoti?

Dovanos

Dovanos verslo partneriams, klientams, darbuotojams. Ką ir kokiomis progomis dovanoti?

Verslo dovanos partneriams, klientams ar darbuotojams yra malonus gestas, parodantis, jog asmuo jums ypatingai svarbus. Kokiomis progomis vertėtų pasirūpinti verslo dovanomis? Artimesnį ryšį užmegsite dėmesį parodydami verslo kompaniono gimimo dieną, įmonės įkūrimo metinių proga, pasirašius vertingą sutartį, sveikinant jums svarbius asmenis plėtojant verslą ar kylant pareigose. Taip pat, verslo dovanomis reikėtų pasirūpinti atvykstant svečiams iš užsienio ar vykstant pas juos.

Vertėtų nepamiršti ir įmonės darbuotojų, kuriuos būtų itin gražu pasveikinti šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Dovanų ieškojimas dažniausiai sukelia didžiulį sąmyšį galvoje. Taigi, ką turėtume dovanoti verslo partneriams, klientams, darbuotojams?

Pagrindiniai kriterijai, renkant verslo dovaną

Ko gero, pritarsite, kad išrinkta dovana ypač daug pasako, ką manote apie asmenį ir jūsų ryšį. Dovanos įteikimas ypatingomis progomis gali pagerinti abipusius santykius. Kaip išrinkti tinkamą verslo dovaną?

Pirmiausiai vertėtų pagalvoti apie naudingą ir išliekamąją vertę turinčią dovaną, ypatingai šiais, vartojimo mažinimą skatinančiais, laikais. Dovana neturėtų dulkėti lentynoje ar būti greitai suvartojama. Vertėtų rinktis kasdien panaudojamas dovanas. Kitas svarbus aspektas – parodykite partneriui pagarbą, dėmesį, pasirinkę tai, kas atspindėtų aukščiausią kokybę. Kokia dovana atitiktų visus šiuos kriterijus?

Mūsų pasiūlymas – gintaro papuošalai. Tokia dovana itin autentiška ir reprezentuojanti mūsų kraštą. Gintaro papuošalai gali atrodyti moderniai bei būti pritaikomi prie bet kokios aprangos ir progos. Juvelyrikos namuose MONDRI gaminami rankų darbo papuošalai iš tauriųjų metalų bei Baltijos gintaro –originalios verslo dovanos. MONDRI nusistovėjusį gintaro papuošalų dizainą pavertė šiuolaikišku ir tinkančiu įvairaus amžiaus asmeniui. Kiekvienas panaudotas gintaras mena unikalią istoriją ir, kruopščiai apdirbtas, sukuria elegancija dvelkiantį kūrinį.

Kokias verslo dovanas dovanoti vyrams ir kokias moterims?

MONDRI asortimente – papuošalai vyrams ir moterims. Gaminame gintarines apyrankes, pakabukus, prabangias sąsagas, auskarus, koljė, gintaro žiedus bei gintaro karolius arba kitaip dar vadinamus gintaro vėrinius.

Viena praktiškiausių dovanų – apyrankės vyrams bei moterims arba klasikinio stiliaus koljė moterims. Ieškantiems personalizuotos dovanos, siūlome graviruotas dovanas, ant kurių galime įamžinti reikšmingą datą, žodį, įmonės šūkį.

graviruoti papuošalai paauksuotos sąsagos su baltu gintaru

Atkreipkite dėmesį į moterims skirtas verslo dovanas. Ko gero, visi sutiksite, kad moteris ir papuošalas yra neišskiriamas duetas. Kokie papuošalai moterims būtų tinkamiausi? Auskarai puikiai tiks tuomet, kai jums reikia daugiau nei vienos dovanos, tačiau jūsų biudžetas simbolinis.

Kalėdų ar Naujųjų metų proga tikrai nudžiuginsite savo darbuotojas minimalistiniais auskarais. Tik svarbu atkreipti dėmesį, ar moteris segi auskarus. Pastarieji gali tapti praktiška verslo dovana bet kokiai progai. Be abejonės, gali nutikti ir taip, kad su verslo partnere susitiksite pirmą kartą. Tokiu atveju saugiausias variantas būtų klasikinio stiliaus grandinėlė su pakabuku, kitaip vadinama – koljė.

Verta paminėti, kokie papuošalai netiktų kaip dovanos verslo klientams – žiedai ir apyrankės, kurių dydžio negalima reguliuoti. Tiesa, jei visgi nusprendėte dovanoti apyrankę, MONDRI asortimente rasite reguliuojamo ilgio apyrankes. Tokiu atveju moteris apyrankę galės lengvai pasireguliuoti pagal savo riešo dydį.

Kokie vyriški papuošalai tiks kaip verslo dovana? Viena subtiliausių bei perkamiausių dovanų vyrui – prabangą spinduliuojančios sąsagos su gintaru. Sąsagos pagamintos iš 925 prabos sidabro arba 24k auksu dengto sidabro ir Baltijos gintaro, kuris pasižymi išskirtiniais raštais ar atspalviais. Tai solidus ir apgalvotas verslo dovanos sprendimas.

Taip pat, juodojo gintaro vyriška apyrankė gali tapti esminiu akcentu, sukuriančiu stilingą įvaizdį. Juk juoda – elegancijos ir prie visko deranti spalva.

Dovanos įpakavimas – svarbi detalė, į kurią verta atkreipti dėmesį

MONDRI gintaro dirbiniai rūpestingai supakuojami, tad įsigytas unikalus papuošalas gali būti iš karto dovanojamas. Gintaro gaminiai kruopščiai supakuojami dėžutėse ir įdedami į dailų baltą MONDRI dovanų maišelį. Prie kiekvieno papuošalo pridedamas lankstinukas apie gintarą, apie MONDRI, papuošalų priežiūrą, garantiją ir kitą aktualią informaciją. Kliento pasirinkimu informacija pridedama lietuvių arba anglų kalba. Taip pat, įpakavime rasite specialią priežiūros servetėlę, kad papuošalus būtų lengviau prižiūrėti ir jie kuo ilgiau džiugintų puikia išvaizda.

 

Nepriklausomai perkant papuošalus internetu ar fizinėje parduotuvėje Vilniuje, kiekvieno gintaro gaminio įpakavimui skiriamas ypatingas dėmesys. Tam, kad jums nebereikėtų rūpintis papildomomis išlaidomis dėl stilingo dovanos pateikimo. Galime užtikrinti, jog tinkamos ir prabangios verslo dovanos yra raktas į tolimesnę sėkmę – leiskite partneriui ar klientui pasijusti reikšmingam.

Verslo dovana, kuri sukuria išliekamąją vertę

Kam rinktis greitai suvartojamas arba lentynoje dulkančias dovanas, jei apie save verslo klientui galite priminti pasirinkę kasdienai tinkamą nešioti, prabangiai atrodantį aksesuarą? Juolab, kai galite rinktis lietuviškus papuošalus, reprezentuojančius mūsų šalį. Tvarumo idėją puoselėjančiame pasaulyje rinkitės išliekamąją vertę turinčią dovaną – gintaro papuošalus, kuriais parodysite pagarbą verslo partneriui bei norą užmegzti ilgalaikius santykius. Tikime, kad sužavėsite net patį išrankiausią partnerį!

verslo dovanas