Pradžia   /   Tinklaraštis   /  Dovanos verslo partneriams, klientams, darbuotojams. Ką ir kokiomis progomis dovanoti?
Dovanos verslo partneriams, klientams, darbuotojams. Ką ir kokiomis progomis dovanoti?

Dovanos

Dovanos verslo partneriams, klientams, darbuotojams. Ką ir kokiomis progomis dovanoti?

Verslo dovanos partneriams, klientams ar darbuotojams yra malonus gestas, parodantis, jog asmuo jums ypatingai svarbus. Kokiomis progomis vertėtų pasirūpinti verslo dovanomis? Artimesnį ryšį užmegsite dėmesį parodydami verslo kompaniono gimimo dieną, įmonės įkūrimo metinių proga, pasirašius vertingą sutartį, sveikinant jums svarbius asmenis plėtojant verslą ar kylant pareigose. Taip pat, verslo dovanomis reikėtų pasirūpinti atvykstant svečiams iš užsienio ar vykstant pas juos.

blank

Vertėtų nepamiršti ir įmonės darbuotojų, kuriuos būtų itin gražu pasveikinti šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Dovanų ieškojimas dažniausiai sukelia didžiulį sąmyšį galvoje. Taigi, ką turėtume dovanoti verslo partneriams, klientams, darbuotojams?

blank

Pagrindiniai kriterijai, renkant verslo dovaną

Ko gero, pritarsite, kad išrinkta dovana ypač daug pasako, ką manote apie asmenį ir jūsų ryšį. Dovanos įteikimas ypatingomis progomis gali pagerinti abipusius santykius. Kaip išrinkti tinkamą verslo dovaną?

blank

Pirmiausiai vertėtų pagalvoti apie naudingą ir išliekamąją vertę turinčią dovaną, ypatingai šiais, vartojimo mažinimą skatinančiais, laikais. Dovana neturėtų dulkėti lentynoje ar būti greitai suvartojama. Vertėtų rinktis kasdien panaudojamas dovanas. Kitas svarbus aspektas – parodykite partneriui pagarbą, dėmesį, pasirinkę tai, kas atspindėtų aukščiausią kokybę. Kokia dovana atitiktų visus šiuos kriterijus?

blank

Mūsų pasiūlymas – gintaro papuošalai. Tokia dovana itin autentiška ir reprezentuojanti mūsų kraštą. Gintaro papuošalai gali atrodyti moderniai bei būti pritaikomi prie bet kokios aprangos ir progos. Juvelyrikos namuose MONDRI gaminami rankų darbo papuošalai iš tauriųjų metalų bei Baltijos gintaro –originalios verslo dovanos. MONDRI nusistovėjusį gintaro papuošalų dizainą pavertė šiuolaikišku ir tinkančiu įvairaus amžiaus asmeniui. Kiekvienas panaudotas gintaras mena unikalią istoriją ir, kruopščiai apdirbtas, sukuria elegancija dvelkiantį kūrinį.

blank

Kokias verslo dovanas dovanoti vyrams ir kokias moterims?

MONDRI asortimente – papuošalai vyrams ir moterims. Gaminame gintarines apyrankes, pakabukus, prabangias sąsagas, auskarus, koljė, gintaro žiedus bei gintaro karolius arba kitaip dar vadinamus gintaro vėrinius.

blank

Viena praktiškiausių dovanų – apyrankės vyrams bei moterims arba klasikinio stiliaus koljė moterims. Ieškantiems personalizuotos dovanos, siūlome graviruotas dovanas, ant kurių galime įamžinti reikšmingą datą, žodį, įmonės šūkį.

graviruoti papuošalai paauksuotos sąsagos su baltu gintaru

Atkreipkite dėmesį į moterims skirtas verslo dovanas. Ko gero, visi sutiksite, kad moteris ir papuošalas yra neišskiriamas duetas. Kokie papuošalai moterims būtų tinkamiausi? Auskarai puikiai tiks tuomet, kai jums reikia daugiau nei vienos dovanos, tačiau jūsų biudžetas simbolinis.

blank

Kalėdų ar Naujųjų metų proga tikrai nudžiuginsite savo darbuotojas minimalistiniais auskarais. Tik svarbu atkreipti dėmesį, ar moteris segi auskarus. Pastarieji gali tapti praktiška verslo dovana bet kokiai progai. Be abejonės, gali nutikti ir taip, kad su verslo partnere susitiksite pirmą kartą. Tokiu atveju saugiausias variantas būtų klasikinio stiliaus grandinėlė su pakabuku, kitaip vadinama – koljė.

blank

Verta paminėti, kokie papuošalai netiktų kaip dovanos verslo klientams – žiedai ir apyrankės, kurių dydžio negalima reguliuoti. Tiesa, jei visgi nusprendėte dovanoti apyrankę, MONDRI asortimente rasite reguliuojamo ilgio apyrankes. Tokiu atveju moteris apyrankę galės lengvai pasireguliuoti pagal savo riešo dydį.

blank

Kokie vyriški papuošalai tiks kaip verslo dovana? Viena subtiliausių bei perkamiausių dovanų vyrui – prabangą spinduliuojančios sąsagos su gintaru. Sąsagos pagamintos iš 925 prabos sidabro arba 24k auksu dengto sidabro ir Baltijos gintaro, kuris pasižymi išskirtiniais raštais ar atspalviais. Tai solidus ir apgalvotas verslo dovanos sprendimas.

blank

blank

Taip pat, juodojo gintaro vyriška apyrankė gali tapti esminiu akcentu, sukuriančiu stilingą įvaizdį. Juk juoda – elegancijos ir prie visko deranti spalva.

blank blank
verslo dovanas