Pradžia   /   Tinklaraštis   /  Minimalistiniai papuošalai kasdienai: 5 patarimai, padėsiantys pasirinkti teisingai
Minimalistiniai papuošalai kasdienai: 5 patarimai, padėsiantys pasirinkti teisingai

Patarimai

Minimalistiniai papuošalai kasdienai: 5 patarimai, padėsiantys pasirinkti teisingai

Sunku paprieštarauti, jog stilingi, įdomaus dizaino aksesuarai šiandien mūsų žvilgsnį patraukia jau ne tik parduotuvėse, bet ir interneto platybėse. Todėl, visai nenuostabu, kad naujus auskarus, žiedus ar kitus papuošalus įsigyjame greičiau nei apgalvojame prie kokios aprangos šiuos dėvėsime.

blank

Būti tikroms, kad išsirinkti papuošalai bus dėvimi dažniau nei gulės papuošalų dėžutėje – ne visada paprasta. Turime jums penkis patarimus, kurie padės išspręsti šią nedidelę, bet kiekvienai moteriai aktualią dilemą.

blank

1. Atsižvelkite į savo stilių

Tam, kad kaklo papuošalai, apyrankės ir žiedai praturtintų jūsų kasdienį įvaizdį, o ne stalčius, prieš šiuos įsigyjant užduokite sau klausimą – ar tai mano stilius? Atsižvelkite į spintoje vyraujančius drabužių modelius ir stilių, tuomet bus lengviau nuspręsti, kokie papuošalai tiks kasdienai.

blank

blank

Pavyzdžiui, jeigu jūsų garderobe vyrauja palaidinės, megztiniai aukštu kaklu, greičiausiai kaklo papuošalai bus ne tas aksesuaras, kurio jums reikia. Ir atvirkščiai – jeigu turite daug drabužių su atvira dekoltė, minimalistinė grandinėlė prie kaklo gali tapti akcentu, kuris puoš jus kiekvieną dieną.

blank

Turbūt universaliausias papuošalas, kurį galėsite dėvėti prie praktiškai bet kokios aprangos – minimalistiniai auskarai. Todėl, be didelių svarstymų, minimalistinius auskarus galite rinktis visada. Rekomenduojame turėti bent dvi poras tokių auskarų, juos galėsite keisti ir drąsiai derinti prie savo kasdienio įvaizdžio.

blank

2. Atsižvelkite į turimus papuošalus

Vienas lengviausių būdų nuspręsti, ar naujai pamatyti papuošalai galėtų būti jūsų kasdieniais aksesuarais – įvertinti šių panašumą su jau turimais. Sidabrinė apyrankė ar sidabrinis pakabukas greičiausiai tiks tuo atveju, jei jūsų juvelyrikoje jau šiuo metu gausu sidabro.

blank

Tačiau, jei daugumą jūsų papuošalų dengia auksas, šio rekomenduojame dairytis ir toliau. Tai toli gražu nereiškia, jog visada rekomenduojame rinktis tik vienodus papuošalų modelius. Tačiau, mažai tikėtina, jog masyvūs pakabukai ir ilgos grandinėlės ant kaklo taps jūsų mėgstamiausiais kasdieniais aksesuarais, jei jų iki šiol visiškai nenešiojote.

blank

Pradėkite nuo stiliaus, kuris jums priimtinas. Lengvesnė, mažiau iššaukianti, minimalistinio dizaino juvelyrika – puikus pasirinkimas kasdienai. Pavyzdžiui, jeigu turite mažus auskarus, drąsiai prie jų galite priderinti to pačio tauriojo metalo trumpą grandinėlę ar apyrankę. Papuošalą galėsite nešioti atskirai, o prireikus priderinti su jau turimais auskarais.

minimalistins koljė ir auskarų rinkinys su sidabru ir vyšniniu gintaru merlot

3. Atsižvelkite į patogumą

Ne paslaptis, jog modernus papuošalų dizainas mūsų žvilgsnį dažnai patraukia nepaisant patogumo ir praktiškumo. Tiesa ta, kad kasdienai, ypač gyvenant aktyviu ritmu – daug judant dienos metu, sportuojant, norisi tokių aksesuarų, kurie būtų lengvi, nedideli ir vos juntami ant kūno.

blank

Norinčioms pasipuošti, tačiau taip pat jaustis patogiai, siūlome rinktis subtilaus dizaino apyrankes arba trumpą grandinėlę su mažu pakabuku. Tokie papuošalai papildys tiek klasikinį, tiek modernų aprangos stilių, tačiau netrukdys judėti bei atlikti kasdieniu darbus.

blank

blank

blank blank
visi papuošalai