Pradžia   /  Tvarumas

Tvarumo idėja

Vienas iš MONDRI tikslų – kurti tvarią juvelyriką, kuri turėtų išliekamąją vertę, būtų universali ir taip prisidėtų prie vartojimo mažinimo idėjos. Vadovaudamiesi tvarumo principais dirbame tik su atsakingais gintaro tiekėjais, gamindami įvairius papuošalus apgalvojame kaip kiekvieną gintarą galime panaudoti kuo optimaliau.

Mondri junginiai

Atsižvelgiant į vartojimo mažinimo idėją daugelis MONDRI papuošalų gali būti jungiami ir sluoksniuojami tarpusavyje. Taip papuošalai tampa dar patrauklesni, ypač moterims norinčioms turėti daugiau įvairovės savo spintoje. Turint kelis MONDRI papuošalus galima jais eksperimentuoti, kurti skirtingus junginius, kurie tiks prie įvairių įvaizdžių, ir tam nereikia daugybės aksesuarų.

APGALVOTAS DIZAINAS

Nesivaikydami nuolat kintančių mados tendencijų, kuriame juvelyriką, kuri nepavaldi laikui, moters amžiui ar stiliui. Subtilus ir universalus dizainas gali puošti tiek jauną merginą, tiek brandžią moterį. MONDRI papuošalų paslaptis slypi gerai apgalvotame dizaine, kuris delikačiai įsilies į skirtingus įvaizdžius.

KITOKS POŽIŪRIS Į JUVELYRIKĄ

Prie papuošalų pridedame specialias priežiūros servetėles bei instrukciją apie priežiūrą, kad pasirinktas juvelyrikos gaminys puoštų kuo ilgiau. Taip pat, siūlome papuošalų taisymo, atnaujinimo paslaugas. Pakuojant papuošalus siuntimui, taip pat, siekiame palaikyti tvarumo idėją, todėl mūsų siuntiniuose niekada nerasite nereikalingo plastiko, kurio visada stengiamės naudoti kuo mažiau. MONDRI tikslas siekti kokybės ir pakeisti požiūrį į juvelyriką. Keli, kokybiški, tarpusavyje derantys aksesuarai gali būti viskas, ko jums reikia kuriant savo stilių.