Pradžia   /  MONDRI VERTYBĖS

vertybės

MONDRI VERTYBĖS

Mes tikime, kad vertybės, kuriomis vadovaujamės yra raktas į sėkmingą prekinio ženklo augimą. Kviečiame susipažinti kuo tiki MONDRI komanda.

DĖMESYS KLIENTAMS
Mūsų klientai yra mūsų veiklos pagrindas, jie mus įkvepia kurti, stengtis ir tobulėti. Todėl visada siekiame, kad mūsų klientai rinkdamiesi mus turėtų geriausią patirtį. Malonus bendravimas, kruopščiai supakuotas papuošalas ar ranka rašyta atvirutė – kiekviena smulkmena apgalvota taip, kad MONDRI klientai jaustų, mūsų išskirtinį dėmesį.

MODERNUS GINTARO PATEIKIMAS
Gerai apgalvotas, modernus MONDRI papuošalų dizainas naujai atskleidė gintaro grožį ir leido mums suburti lojalių klientų ratą, kurie vertina mūsų išliekamąją vertę turinčius papuošalus. Siekiame, kad mūsų juvelyrikos gaminiuose naudojamas Baltijos gintaras, kaip tautos vertybė, džiugintų ir puoštų tiek mūsų šalies tautiečius, tiek užsieniečius.

AUKŠTA KOKYBĖ
Kuriame aukštos kokybės standartus atitinkančius papuošalus, todėl didelį dėmesį skiriame visiems papuošalų gamybos etapams: nuo gintaro gabalėlių atrinkimo iki sidabro bei gintaro apdirbimo iki galutinės papuošalų formos. Mūsų gaminiai – itin kruopštaus rankų darbo rezultatas.

TVARI JUVELYRIKA
Kuriant papuošalų dizainą siekiame prisidėti ir prie tvarumo, vartojimo mažinimo idėjos. Todėl kiekvienas gintaro gabalėlis naudojamas itin atsakingai, o pasitelkiant kelis skirtingus MONDRI gaminius galima sukurti įvairius, kartais netikėtus, papuošalų derinius. Mūsų tikslas siekti kokybės ir pakeisti požiūrį į juvelyriką. Tikime, kad keli, kokybiški, tarpusavyje derantys aksesuarai gali būti viskas, ko jums reikia kuriant savo stilių.